Referencie a recenzie na FitoSlim

Staňte sa poslom dobrých správ

Buďte prví vo vašom okolí

Pravidelným užívaním výživového doplnku FitoSlim si splníte svoj sen o dokonalej postave. Budete sa cítiť lepšie a zapôsobíte na vaše okolie. Neskôr, keď začnete obmieňať váš šatník za menšie konfekčné veľkosti vaše okolie bude už natoľko zvedavé, že neodolá a položí vám otázku, ako sa vám to podarilo.

Pomôžte aj vy svojej kamarátke, kolegovi či niekomu vo vašej rodine a poraďte mu ako začať chudnúť tým správnym spôsobom. Nenechajte ich trápiť s rôznymi neúčinnými a častokrát aj prehnanými diétami či zázračnými tabletkami na chudnutie, ktoré aj tak nefungujú.

Účinky FitoSlimu ako sú potvrdené európskou komisiou pre bezpečnosť potravín. FitoSlim je jeden z mála prípravkov na chudnutie ktorých účinky nie sú vymyslené, ale sú podloťené reálnym vedeckým výskumom. Potvrdzujú to aj vynikajúce recenzie a referencie od ľudí, ktorí sa odhodlali urobiť niečo pre svoje zdravie a schudnúť pomocou FitoSlimu.

Títo ľudia to vyskúšali na vlastnej koži
Pozrite si recenzie na FitoSlim

Títo ľudia sa rozhodli zmeniť svoj život a boli ochotní podeliť sa s ostatnými o svoje skúsenosti, ktoré nadobudli počas chudnutia s FitoSlimom. Prečítajte si ich recenzie.
Máte skúsenosti s FitoSlimom? Podeľte sa o ne a pridajte vašu vlastnú recenziu aj s fotkami. Za recenziu s fotkami vám vrátime 50% zo všetkých vašich predchádzajúcich nákupov v e-shope.

Poslať vlastnú recenziu

Celkové hodnotenie: 4.8

Schudla 4,3kg. Počas tehotenstva som pribrala asi päť kýl a nedarilo sa mi dostať sa na pôvodnú hmotnosť. Napriek tomu že to nie je veľký rozdiel oproti váhe pred otehotnením a niektoré mamičky priberú oveľa viac, štvalo ma to naozaj dosť. Vedela som že kamoška použila dávnejšie FitoSlim a pomohol jej schudnúť. Rozhodla som sa to vyskúšať aj ja. Schudla som takmer všetko, čo som počas tehotenstva nabrala, behom jediného mesiaca a bez nejakého vážneho obmedzovania. Vďaka vášmu prípravku som začala prirodzene menej jesť, čo malo zrejme hlavný podiel na dosiahnutom výsledku.

Schudla 12kg. Od malička som bola bacuľatá. V škole sa mi spolužiaci často vysmievali a mala som problém zaradiť sa do kolektívu. Pokračovalo to neskôr aj na strednej a potom v práci. Moje sebavedomie bolo na bode mrazu a keď som sa videla v zrkadle, niekedy sa mi chcelo až plakať. Vedela som že moja chýbajúca sebaúcta a nadmerná veľkosť je príčinou mnohých ťažkostí v mojom živote. Zlom nastal keď ma odmietol kolega do ktorého som bola zamilovaná, rozhodla som sa s skoncovať s tou neforemnou postavou. Keďže mám predispozície na priberanie, rozhodla som sa pomôcť si pri chudnutí s FitoSlimom, napriek tomu že to nie je práve lacný špás. Ale poviem vám že sa to oplatilo. Prvý mesiac som chudla rýchlosťou 2 kg týždenne, čomu som sama ani nechcel veriť. Behom dvoch mesiacov som schudla 12 kg. Nebolo to síce úplne bez zmeny jedálnička ale som si istá že bez vášho prípravku na chudnutie by mi dosiahnutie tohto výsledku trvalo aspoň o polovicu dlhšie. Teraz som pol roka po kúre a zdá sa že sa moja hmotnosť stabilizovala na úrovni 65 kg.

Schudol 16kg. Po tridsiatke som začal dosť priberať. Myslím si že to malo hlavne súvis s tým že sa mi podarilo získať jedno dobre platené vedúce miesto, avšak absentoval tu pohyb a so zodpovednosťou prichádzalo menej času a viac stresu. Z mojej bežnej váhy 80 kg som išiel na skoro 100 kg čo už na mne bolo naozaj dosť vidieť, pri dlhšej chôdzi som sa zadýchaval a trochu som sa hanbil, priznávam. Keďže na nejaké vážne cvičenie v mojom prípade neostával čas ani energia, hľadal som niečo čo by mi pomohlo. Na Fitoslime sa mi páčilo že nie je ako tie rôzne vykričané zázračné tabletky na chudnutie, ale že jeho účinky sú podložené. Tak som to skúsil. Pamätám sa že som bol nadšený a kúpil som si hneď 4 balenia na celý mesiac vopred. Prvé dni som necítil nejaké zmeny a už som bol rozmrzený že som naletel, ale potom to začalo. Behom tri a pol mesiaca som schudol na 83 Kg. To je skoro moja normálna váha a pokladám to za veľký úspech. Touto cestou by som rád vyjadril svoju vďaku.

Schudla 8kg. Behom dvoch mesiacov som schudla 8kg vďaka tomu že som obmedzila množstvo jedla a FitoSlim mi pomohol zabudnúť na hlad. Podľa BMI by som mala schudnúť ešte 5 kg na čom sa samozrejme intentzívne pracuje :)

Schudol 11kg. Od kedy som vyšiel zo strednej školy snažil som sa schudnúť. Aktuálne u mňa boli najmä diéty zo všeliakých babských časopisov ktorými ma zásobovala sestra. Len som si tým podlomil zdravie. Po každej diéte som na koniec znovu pribral ešte viac ako som mal pred tým. Trochu som si o tom naštudoval a teda zistil som že takéto počínanie nemá absolútne zmysel. Začal som sa viac hýbať, prechádzky bicykel... Zaradil som aj FitoSlim. Po dvoch mesiacoch išlo dole 11 kg a ešte aspoň 2 chcem budúci mesiac zhodiť. Takto výrazne som ešte nikdy neschudol. Dúfam že tento krát mi tá váha vydrží.

Napíšte nám vašu vlastnú recenziu na FitoSlim

Pokiaľ máte záujem, môžete poslať aj fotografiu

Kúpte si FitoSlim s vedomím bezpečia a súkromia

Kúpiť FitoSlim

alebo si pozrite naše referencie
garancia 100% vrátenia peňazí
nápoj skladom,
okamžité odolsanie
poštovné zdarma
nad 70 €
list
list