4 jednoduché kroky
ako schudnúť s FitoSlimom

Ak sa pýtate ako schudnúť, odpoveď vám poskytnú tieto štyri jednoduché kroky. S nápojom na chudnutie FitoSlim to bude jednoduchšie a rýchlejšie ako si myslíte.

chudnutie fitoslim

1. Začnite užívať FitoSlim

V každom balení FitoSlimu nájdete 20 vrecúšok práškového nápoja. Jedno balenie vystačí na 7 dní. FitoSlim užívajte 3x denne vždy niekoľko minút pred každým hlavným jedlom. Už v priebehu jedného týždňa môžete očakávať zrýchlenie chudnutia a zlepšenie zažívania.

strava chudnutie fitoslim

2. Stravujte sa kvalitne

Nemusíte radikálne upravovať vaše stravovacie návyky, aby ste dosiahli dobré výsledky. FitoSlim obmedzí vstrebávanie kalórií, vďaka čomu automaticky začnete chudnúť. Ak však chcete chudnúť ešte rýchlejšie, odporúčame vyhnúť sa konzumácii sladkostí a znížiť príjem tukov.

cvicenie chudnutie fitoslim

3. Nezabudnite na pohyb

Ak chcete znásobiť účinok FitoSlimu, pokúste sa do vášho režimu zaradiť viac pohybu. Použite schody namiesto výťahu, doprajte si prechádzku s vašim miláčikom, alebo požite kolobežku namiesto cesty autom do blízkeho obchodu.

kura na chudnutie fitoslim

4. Užívajte si výsledky

Základom pri chudnutí je vždy pevná vôľa a odhodlanie. Nie je nič horšie ako poľaviť v snažení akonáhle sa dostavia prvé výsledky. Nepoľavte v snažení a užívajte si úžasné výsledky, ktoré vám budú známi závidieť.

floating-leaf
floating-leaf

Dávkovanie a zloženie
FitoSlimu

 • Obsah sáčku vysypte do 150 ml vody. Lahodný nápoj hneď vypite
 • Užívajte 3x denne pred hlavným jedlom
 • Vychutnajte si vaše úžasné výsledky
1
Vláknina

Glukomanán

Hlavnou zložkou nápoja na chudnutie FitoSlim je špeciálna vláknina získaná z hľuzy  „Konjac Mannan flour“ odborne nazývaná Glukomanán . Jej základnou vlastnosťou je schopnosť obklopiť skonzumovanú potravu. Tým dochádza k zníženiu vstrebávania kalórií z potravy, čo je pre chudnutie kľúčové. Vláknina tiež podporuje mikroorganizmy v črevách. Tie podporujú správne zažívanie a trávenie.

2
Extrakt

Garcínia Kambodžská

Ďalšou dôležitou zložkou nápoja na chudnutie FitoSlim je koncentrovaný extrakt plodu Garcinia Cambogia , ktorý blokuje účinok enzýmu Acitropín . Ten je zodpovedný za ukladanie tukov vo vašom tele. Zablokovaním funkcie Acitropínu je ďalšie ukladanie tukov pre organizmus oveľa komplikovanejšie.

3
Aminokyseliny

L-glutamín a Leucín

So snahou rýchlo schudnúť sa vždy spája aj nežiadúce ubúdanie kostrového svalstva, čo má za následok znižovanie bazálneho metabolizmu a následný jo-jo efekt. Preto sa pri chudnutí odporúča telesné cvičenie. Účinné látky L-Glutamín L-Leucin vo FitoSlime chránia váš organizmus proti nežiadúcemu úbytku svalov , zatiaľ čo vy budete chudnúť rýchlejšie a správnym spôsobom.

Prehľad zloženia
Pozrite si podrobné zloženie FitoSlimu

Účinná látkaPCS*ODD*RHP*
Glukomanán1000 mg3000 mg
Kyselina hydroxycitrónová (HCA)340 mg1020 mg
L-Glutamín335 mg1005 mg
L-Leucín100 mg300 mg
Extrakt z Garcínie kambodžskej267 mg741 mg
 • *PCS – množstvo v jednom vrecúšku
 • *ODD – množstvo v odporúčanej dennej dávke (3 vrecúška)
 • *RHP – referenčná hodnota prímu (nie je ustanovená)

Vedecky overené
účinky FitoSlimu

FitoSlom nie je len ďalším neúčinným prípravkom na chudnutie, akých zrejme poznáte desiatky. Účinnosť FitoSlimu je založená na vedeckých poznatkoch. O ich správnosti sa môžete presvedčiť sami. Môžete si stiahnuť preštudovať nižšie uvedené štúdie.

chudnutie s fitoslimom

Chudnutie s FitoSlimom nie je utrpenie

Poznáte to… Dennodenný stres, množstvo povinnosti v práci aj doma, nepravidelné a častokrát aj nezdravé stravovacie návyky, majú za následok nežiadúce priberanie na váhe.

Priznajme si. Často si na svoje plecia vezmeme viac zodpovednosti a úloh ako v skutočnosti môžeme zvládnuť. Výsledkom je, že zanedbávame sami seba pre dobro nášho okolia. Teraz je načase postarať sa najmä o vlastné zdravie. FitoSlim bude vašim spojencom na ceste za zdravím. Presvedčíte sa sami, aké ľahké to môže byť.

FitoSlim pomáha pri chudnutí tým, že obalí skonzumovanú potravu. Kalórie sa potom vstrebávajú pomalšie a v menšom množstve. Tento efekt je spôsobený špeciálnu vlákninou Glukomanán, získanou z hľúz rastliny Konjac Mannan flour. Efekt ešte viac urýchľuje extrakt z Garcinie, ktorá je známa svojimi tuk spaľujúcimi účinkami. Pridané aminokyseliny, navyše ochránia vaše svaly, aby ste chudli skutočne iba z tuku. To je kľúčové pre odstránenie jo-jo efektu.

FitoSlim má mnoho výhod
v porovnaní s bežnými kokteilami na chudnutie

Drink na chudnutie FitoSlim

Cena od 15,90 €
Drink na chudnutie FitoSlim
 • Zabraňuje vstrebávaniu kalórií
 • Dtoxikuje telo
 • Pomáha črevnej mikrobiote
 • Pôsobí ako spaľovač tuku
 • Dokáže zasýtiť
 • Chráni vaše svaly
 • Účinkuje hneď
 • Vedecky overená účinnosť

Bežný drink na chudnutie

Cena od 19,90 €
Bežný drink na chudnutie
 • Nezabraňuje vstrebávaniu kalórií
 • Nedokáže vás účinne detxikovať
 • Môže pomáhať mikrobiote
 • Neôsobí ako spaľovač tuku
 • Dokáže zasýtiť
 • Nechráni vaše svalstvo
 • Nefunguje – vyhodené peniaze
 • Nepodložené tvrdenia o účinkoch

Vyberte si FitoSlim
a urobte pre seba niečo dobré

Bezpečný nákup

Odosielame hneď

Bezpečné a účinné

FitoSlim 1x

FitoSlim 1x

FitoSlim 1x

9,70

20 porcií (na 7 dní)

FitoSlim 2x

FitoSlim 2x

FitoSlim 2x

17,70

Ušetríte: 1,70

40 porcií (na 14 dní)

Najobľúbenejšie

FitoSlim 2+1 ZDARMA

FitoSlim 2+1 ZDARMA

FitoSlim 2+1 ZDARMA

17,70

Ušetríte: 11,40

60 porcií (na 20 dní)

FitoSlim 4x

FitoSlim 4x

FitoSlim 4x

29,70

Ušetríte: 9,10

80 porcií (na 30 dní)