Časté otázky
ktoré by vás mohli zaujímať

Zaujímajú vás ďalšie informácie o tom ako FitoSlim funguje?

Pripravili sme zhrnutie najčastejšie kladených otázok, aby ste sa mohli čo najrýchlejšie dozvedieť všetky doplňujúce informácie o FitoSlime

V prípade že vás ste nenašli nenašli niektorú z odpovedí na otázku ktorú ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odpovieme.

Ako sa FitoSlim užíva?

FitoSlim sa užíva 3x denne približne 15minút pred jedlom. Celý obsah vrecúška sa vysype do pohára čistej vody, zamieša sa a hneď sa vypije. Nápoj má osviežujúcu lahodnú pomarančovú príchuť.

Ako chutí FitoSlim

FitoSlim má lahodnú pomarančovú príchuť a drink na chudnutie ktorý vznikne pri zamiešaní prášku FitoSlim do vody, je jemne žlto sfarbený. Pri výrobe je použitá výhradne prírodná aróma a ako farbivo je použitý čisto prírodný extrakt z kurkui a červenej repy. Nemusíte sa pre to obávať žiadnych zbytočných chemických prídavných látok.

Ako rýchlo schudnem s FitoSlimim

Rýchlosť chudnutia je individuálna. Už po prvom týždni používania FitoSlimu však uvidíte zmenu vašej hmotnosti. Nezabúdajte, že ku získaniu objektívnych údajov o vašej hmotnosti, sa musíte vážiť vždy v rovnaký čas a za rovnakých podmienok. Hmotnosť človeka sa totiž pomerne významne mení smerom nahor aj nadol. Mieru chudnutia najlepšie odhalí meranie, pomocou krajčírskeho metra okolo pása.

Ak chcete schudnúť výrazne a natrvalo, užívajte drink FitoSlim aspoň jeden mesiac.

Ako FitoSlim funguje?

FitoSlim obsahuje zmes prírodnej vlákniny a aminokyselín, výťažkov z Garcínie a kyseliny hidroxycitrónovej. FitoSlim vďaka týmto zložkám obalí potravu a zabráni vstrebávaniu kalórií. Týmto spôsobom zabráni ukladaniu ďalších tukov. Ďalšie zložky urýchlia spaľovanie tukov a zároveň vás ochránia pred stratou svaloviny počas chudnutia, čo je hlavnou príčinou jo-jo efektu. Vďaka vysokému obsahu vlákniny, FitoSlim navyše pozitívne ovplyvňuje črevnú mikrobiotu, čo ešte umocňuje jeho účinok. Vďaka tomu budete chudnúť rýchlejšie, zdravšie a nebudete pociťovať nepríjemný vlčí hlad, ktorý často prekazí snahy o schudnutie.

Ako rýchlo FitoSlim začne účinkovať?

FitoSlim je vyvinutý tak, aby jeho účinky začali pôsobiť od prvého dňa, od kedy ho začnete užívať. V závislosti od vašej počiatočnej hmotnosti a stavu metabolizmu sa však rýchlosť nástupu prvých účinkov môže líšiť. Prví týždeň bude tempo chudnutia pozvoľnejšie ale napriek tomu viditeľné. Postupne sa začne zvyšovať. Koncom druhého týždňa užívania FitoSlimu už bude rýchlosť chudnutia optimálna a účinky na maximálnej úrovni. Pre maximálny účinok, FitoSlim užívajte aspoň mesiac.

Užívam lieky. Môže FitoSlim ovplyvniť ich fungovanie?

Áno, v tomto prípade je na mieste opatrnosť. FitoSlim môže spomaliť vstrebávanie vašich liekov ktoré sa podávajú orálne. Preto je vhodné užívať lieky aspoň pol hodinu pred použitím FioSlimu, alebo dve hodiny po jeho použití. Vhodná je konzultácia z vašim lekárom alebo lekárnikom. Nie je známe, že by FitoSlim okrem vstrebávania, aj iným spôsobom ovplyvňoval funkciu liekov.

Ako mi dodáte FitoSlim?

FitoSlim Vám dodáme poštou, kuriérom alebo na pobočku Packety. Aktuálne ceny prepravy uvidíte v nákupnom košíku. Platba je možná na dobierku ale aj pomocou platobnej karty, online.

Dodáte mi tovar diskrétne?

Môžete sa spoľahnúť že sa nikto nedozvie, aký druh tovaru ste si objednala. Na doručovacích obaloch nie je uvedený názov e-shopu a nenájdete na nich ani žiadnu inú reklamu. Nikto sa teda nedozvie, že sa z vás onedlho stane nový človek.

Môžem tovar vrátiť ak sa nebude fungovať, alebo mi nebude chutiť?

Áno, ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, máte právo FitoSlim vrátiť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé nenačaté balenie FitoSlimu.

Je možné FitoSlim kombinovať s alkoholom

Konzumácia alkoholu počas užívania FitoSlimu nemá priame následky na zdravie človeka. Vo všeobecnosti sa však odporúča obmedziť konzumáciu alkoholu počas snahy o schudnutie. Alkohol má totiž veľmi veľa kalórií a ľahko sa vstrebáva.

Aké má FitoSlim vedľajšie účinky?

Neboli zistené žiadne nebezpečné vedľajšie účinky. Počas užívania môžete pozorovať zvýšenie objemu stolice, FitoSlim má tiež pozitívny vplyv na črevnú mikrobiotu, vďaka vysokému obsahu vlákniny. Fitoslim môže pozitívne ovplyvniť aj hladinu zlého cholesterolu, čo sa vždy náramne hodí.

Veberte si jeden z balíčkov
a začnite konečne naozaj chudnúť

Garancia vrátenia peňazí

Všetko skladom – odosielame hneď

Bezpečné a účinné

FitoSlim 1x

FitoSlim 1x

FitoSlim 1x

9,70

20 porcií (na 7 dní)

FitoSlim 2x

FitoSlim 2x

FitoSlim 2x

17,70

Ušetríte: 1,70

40 porcií (na 14 dní)

Najobľúbenejšie

FitoSlim 2+1 ZDARMA

FitoSlim 2+1 ZDARMA

FitoSlim 2+1 ZDARMA

17,70

Ušetríte: 11,40

60 porcií (na 20 dní)

FitoSlim 4x

FitoSlim 4x

FitoSlim 4x

29,70

Ušetríte: 9,10

80 porcií (na 30 dní)