Časté otázky

Zaujímajú vás ďalšie informácie o tom
ako FitoSlim funguje?

Pripravili sme zhrnutie najčastejšie kladených otázok, aby ste sa mohli čo najrýchlejšie dozvedieť všetky doplňujúce informácie o FitoSlime

V prípade že vás ste nenašli nenašli niektorú z odpovedí na otázku ktorú ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odpovieme.

FitoSlim sa užíva 3x denne približne 15minút pred jedlom. Celý obsah vrecúška sa vysype do pohára čistej vody alebo do pomarančovej šťavy, zamieša sa a hneď sa vypije. Nápoj má osviežujúcu príjemnú pomarančovú príchuť. Je vhodné nápoj zapiť ešte jedným pohárom čistej vody alebo ovocnej šťavy.

FitoSlim má jemnú pomarančovú príchuť a nápoj ktorý vznikne pri zamiešaní prášku FitoSlim do vody je jemne žlto sfarbený. Pri výrobe je použitá výhradne prírodná aróma a ako farbivo je použitý kurkumín získaný. Nemusíte sa pre to obávať žiadnych zbytočných chemických prídavných látok.

S FitoSlimom budete chudnúť približne 1,2 kg týždenne. Táto rýchlosť chudnutia je odborníkmi považovaná za najvyššiu, akú je možné požiť, bez zdravotných rizýk. S FitoSlimom máte pre to záruku, že chudnete zdravo.

FitoSlim obsahuje zmes prírodnej vlákniny a aminokyselín a kyseliny hidroxycitrónovej. FitoSlim vďaka týmto zložkám nasýti váš žalúdok, zníži vašu chuť na jedlo, zabráni ukladaniu ďalších tukov a ochráni vás pred stratov svaloviny počas chudnutia, čo je hlavnou príčinou jo-jo efektu. Vďaka tomu budete chudnúť rýchlejšie, zdravšie a nebudete pociťovať nepríjemný hlad.

FitoSlim je vyvinutý tak, aby jeho účinky začali pôsobiť od prvého dňa, od kedy ho začnete užívať. V závislosti od vašej počiatočnej hmotnosti a stavu metabolizmu sa však ríchlosť nástupu prvých účinkov môže líšiť. Prví týždeň bude tempo chudnutia pozvoľnejšie a postupne sa začne zvyšovať. Koncom druhého týždňa užívania FitoSlimu už bude ríchlisť chudnutia optimálna a účinky na maximálnej úrovni.

Áno, v tomto prípade je na mieste opatrnosť. FitoSlim môže spomaliť vstrebávanie vašich liekov ktoré sa podávajú orálne. Pre to je vhodné užívať lieky hodinu pred použitím FioSlimu, alebo dve hodiny po jeho použití. Vhodná je konzultácia z  vašim lekárom alebo lekárnikom. Nie je známe, že by FitoSlim okrem vstrebávania, aj iným spôsobom ovplyvňoval funkciu liekov.

Môžte si vybrať z troch možností doručenia tovar. Zaslanie poštou na dobierku (diskrétny balíček vám donesie poštár alebo si ho vyzdvihnete na pošte- platíte až pri prevzatí tovaru). Zaslanie kuriérskou spoločnosťou (diskrétny balíček vám donesie kuriér ktorý vás pred doručením kontaktuje- platíte až pri prevzatí tovaru). Osobný odber priamo v našom logistickom centre.

Môžete sa spoľahnúť že sa nikto nedozvie, aký druh tovaru ste si objednala. Na doručovacích obaloch nie je uvedený názov e-shopu a nenájdete na nich ani žiadnu inú reklamu. Nikto sa teda nedozvie, že sa z vás onedlho stane nový človek.

Áno, ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, máte právo FitoSlim vrátiť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime do 15 dní za každé nenačaté balenie FitoSlimu.

Konzumácia alkoholu počas užívania FitoSlimu nemá priame následky na zdravie človeka. Vo všeobecnosti sa však odporúča obmedziť konzumáciu alkoholu počas snahy o schudnutie.

Neboli zistené žiadne nebezpečné vedľajšie účinky. Počas užívania môžete pozorovať zvýšenie objemu stolice.

Kúpte si FitoSlim s vedomím bezpečia a súkromia

Kúpiť FitoSlim

alebo si pozrite naše referencie
garancia 100% vrátenia peňazí
nápoj skladom,
okamžité odolsanie
poštovné zdarma
nad 70 €
list
list