Najlepšie triky na rýchle chudnutie

floating-leaf
floating-leaf

Máme pre vás niekoľko rád, ako na rýchle chudnutie

Dovolenky sú v plnom prúde a vy máte stále nejaké to kilo navyše? Nemáte čas chudnúť postupne a nechce sa vám alebo nemáte čas cvičiť? Máme pre vás niekoľko rád, ako môžete schudnúť ľahko a hlavne rýchlo. Všetci chceme predsa vyzerať dobre, a to najmä v lete.

Asi všetci dobre poznáte rôzne diéty, cvičenia a prípravky na chudnutie, ktoré z nejakého dôvodu nefungujú.
Myslíte si, že ak budete jesť málo, prestanete konzumovať tuky alebo sacharidy, dosiahnete vysnívanú postavu. Pár kíl určite stratíte, no o chvíľu pribudnú naspäť, možno aj s ďalšími navyše. Ak navyše chcete schudnúť rýchlo, určite hľadáte rady, ako na to.


Náš tip: Prečítajte si aj 10 mýtov o chudnutí, ktorým by ste sa určite mali vyhnúť.


Nezdržiavajte sa počítaním kalórií

Pokiaľ budete svojmu telu uberať jedlo, začne si vytvárať viac tukových zásob a môže sa dostaviť jojo efekt. Lepšie urobíte, ak sa začnete stravovať zdravšie. Už za krátky čas spozorujete výsledky, ktoré budú s najväčšou pravdepodobnosťou trvalé.

Pokiaľ sa prejedáte a neviete sa v tom kontrolovať, môže vám pomôcť prípravok na chudnutie, ktorý zníži chuť do jedla a nebudete musieť hladovať. Najlepšie je vybrať si z výživových doplnkov s prírodným zložením, aby ste sa vyhli zbytočnej chémii. Takým prípravkom je aj nápoj na chudnutie FitoSlim, ktorý má príjemnú chuť, takže sa do jeho konzumovania nebudete musieť nútiť.

Pohyb nemusí znamenať tvrdý tréning

K dobrému chudnutiu patrí aj pohyb. Nemusí sa z vás stať vrcholový športovec, aby ste schudli. Často stačí pravidelný pohyb vo forme rýchlejšej prechádzky, obľúbeného športu (ktorý nemusí byť náročný), plávania, tanca, či dokonca upratovania v domácnosti. Pri pohybe, ktorý vás baví, sa vyplavuje adrenalín a hormóny šťastia, čo takisto veľmi pomáha. A ako bonus k tomu – čím máte viac svalovej hmoty a lepšie nakopnutý metabolizmus, tým rýchlejšie a ľahšie sa spaľujú tie tuky, ktoré telu nepristanú.

Čím máte viac svalovej hmoty a lepšie nakopnutý metabolizmus, tým rýchlejšie a ľahšie sa spaľujú
tie tuky, ktoré telu nepristanú.

Doma len zdravo

Vaše telo potrebuje k správnemu fungovaniu pestrú stravu, v ktorej sú obsiahnuté všetky vitamíny, minerály a iné dôležité prvky. Ak ste sa rozhodli chudnúť, doma držte len jedlo, ktoré je zdravé. Určite si predsa nechcete odopierať tú čokoládu, ktorá na vás „pozerá“ z poličky. Toto vaše rýchle chudnutie určite zabrzdí.

šaláty na chudnutie

Netrápte sa váhou

Váhu môže ovplyvňovať množstvo faktorov, preto sa radšej nevážte. Lepšie je merať sa. Zabudnite teda na kilogramy a sústreďte sa na centimetre.

Dodržujte pitný režim

Pitný režim je pri chudnutí mimoriadne dôležitý. Voda vyplavuje z tela škodlivé látky, zrýchľuje metabolizmus. Pitie dostatočného množstva vody udržiava peknú a zdravú pokožku.

Oddychujte

Dostatok odpočinku je dôležitý, pretože vtedy sa telo regeneruje. Pri chudnutí to platí tiež. Na telo máte pri chudnutí vyššie nároky, veľa spite a oddychujte.

Zhrnutie:

Ako teda na rýchle chudnutie?

  • Namiesto počítania kalórií sa radšej sústreďte na správny výber potravín.
  • Vyberte si pohyb, ktorý vás baví.
  • Doma skladujte len zdravé potraviny.
  • Nesledujte hmotnosť, ale centimetre.
  • Pite dostatok vody.
  • Veľa spite a odpočívajte.

Podeľte sa o tieto informácie aj s kamarátkami, a pomôžte im tak aj pri ich chudnutí. Pozrite si aj náš facebook, zdieľajte a lajkujte, nech máte stále nové informácie. Ak sa chcete dozvedieť o chudnutí viac, sledujte aj náš blog, kde stále pribúdajú nové, zaujímavé články. Zaregistrujte sa do klubu rýchleho chudnutie, ak chcete získať výhody a prístup k dôležitým trikom bez ktorím by vám chudnutie trvalo večnosť.