Návod na chudnutie je jednoduchý

floating-leaf
floating-leaf

Toto je návod na chudnutie pre lenivé dievčatá 🙂

Súčasná doba je neskutočne rýchla. Ráno utekáme do práce či do školy, poctivo si plníme úlohy, posúvame sa, dosahujeme výsledky. Po celodennom strese je fitko to posledné, na čo myslíme. A koláčik k večernému posedeniu je predsa len forma psychohygieny, ktorú si odmietneme odoprieť. Ako však vyzerať atraktívnejšie, keď sa nám naozaj nechce trápiť v posilňovni či trýzniť diétami?

Nuž, čo si budeme klamať… Stojíme pred zrkadlom, obzeráme sexi šaty, čo sme si pred mesiacom kúpili na kamarátkinu svadbu a hold, je to tu. Šaty sa nejakým spôsobom scvrkli. Svadba sa blíži, už ostávajú iba dva týždne a posledné, na čo máme chuť, je narýchlo snovať plán B. Desivá a zároveň reálna predstava, však? Treba to rýchlo zhodiť. Len čo, keď sa nám nechce?

Prvým krokom k dosiahnutiu vytúženého čísla na váhe je samozrejme odhodlanie. A potom stačí vo vašom živote zmeniť pár vecí. Možno sú to na prvý pohľad maličkosti, ale dôležitý je ich efekt.

K dosiahnutiu vytúženej váhe stačí v živote stačí zmeniť pár vecí.

Poloprázdny namiesto poloplného

Zdá sa vám nadpis mierne mätúci? Nemusíte sa obávať, nechceme vás pripraviť o vašu dávku pozitivity. Prílišné a nárazové obmedzovanie sa v jedle nie je pre telo vôbec prospešné. Ak prestanete konzumovať všetko, čo ste si doposiaľ dopriali, telu to spôsobí šok. Akonáhle schudnete zopár kíl a nabehnete na štandardný jedálniček, spôsobí to nežiaduci jojo efekt. Pre telo a taktiež aj pre našu psychiku je oveľa jednoduchšie mierne ubrať. Ak mierne zmenšíme porcie, určite nič nepokazíme.

Návod na chudnutie

Chudnutie a pitný režim

Mnohokrát nám pri chudnutí úplne uniká to najdôležitejšie, teda samotný pitný režim. A pritom dodržiavanie pravidelného pitného režimu sa prejavuje optimalizáciou a podporou metabolizmu. Čo v konečnom dôsledku znamená, že telo sa nielen zbavuje škodlivín, ale aj rýchlejšie spaľuje nežiaduce tuky.


Náš tip: Prečítajte si tipy, ako môžete zrýchliť svoj metabolizmus.


Prechádzky – oddych pre telo i dušu

Skúste sa nabudúce len tak poprechádzať. Alebo si vyčleniť dva dni v týždni a ísť z práce alebo zo školy pešo. Vaše telo určite ocení, keď mu doprajete viac pohybu a čerstvého vzduchu.

Začnite piť nápoj na chudnutie

Rýchle chudnutie bez jo-jo efektu vám zabezpečí nápoj na chudnutie FitoSlim, ktorý vám pomôže zbaviť sa tuku efektívnejšie ako tabletky na chudnutie alebo diéty. FitoSlim v sebe obsahuje vo vode rozpustnú vlákninu získanú z výťažkov z koreňa rastliny konjak – glukomanán. Okrem toho, že glukomanán má výrazné probiotické účinky, účinne bojuje aj pri redukcii hmotnosti. Výhodou vlákniny je nielen nulová kalorická hodnota, ale aj obmedzenie vstrebávania tukov. Glukomanán znižuje chuť do jedlaoddiaľuje čas, kedy sa stávame opäť hladnými.

Zhrnutie

Ak chcete rýchlo a ľahko schudnúť, stačí dodržať niekoľko jednoduchých zásad:

  • Jemne obmedzte príjem kalórií.
  • Dodržiavajte pitný režim.
  • Začnite sa viac hýbať.
  • Vyskúšajte prírodné látky, ktoré prispievajú k redukcii hmotnosti.